Jak nakupovat v e-shopu

Výběr zboží a objednávka

Zboží si můžete vybrat buď prohlížením jednotlivých kategorií, nebo s využitím vyhledávání v pravé části stránek. Objednávku lze učinit také telefonicky. Nemůžete-li najít to, co potřebujete, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Objednání je ve všech případech závazné. O průběhu vyřízení objednávky budete vyrozuměni informačním kanálem, který si zvolíte (e-mail, SMS). Informace o průběhu objednávky můžete získat také na telefonním čísle +420 723 814 000. E-shop vrtapka-obchod.cz nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné.


Možnosti platby

Platbu za objednané zboží je možné provést běžným bankovním převodem na náš účet nebo dobírkou v hotovosti u České pošty.

 • Bankovním převodem: poplatek 0,- Kč.
  Cenu za objednané zboží uhradíte přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet číslo 7500116001/5500
  (RaiffeisenBank a.s.), jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
 • Dobírkou: poplatek 44,- Kč.
  Cenu objednávky uhradíte v hotovosti buď doručovateli České pošty, nebo přímo na poště.

Prodejní doklad (faktura), vám bude vystaven po uhrazení ceny zboží a zaslán v elektronické podobě na uvedenou elektronickou adresu.


Doprava zboží

Zboží zasíláme jako doporučený balík České pošty.

 • Zásilkou České pošty: cena 109,- Kč.
  Zásilka je standardně doručena do tří dnů po odeslání. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 10 dní, poté se vrací k nám.

Objednané zboží vám bude zasláno prostřednictvím České pošty na jméno a adresu uvedené v objednávce. Uvedené ceny platí pouze pro odeslání zásilek v rámci České republiky a při zaslání celé objednávky v jedné zásilce. Při rozdělení objednávky do více zásilek může být celkové poštovné vyšší.

Doručení do zahraničí

Zboží po předchozí dohodě zasíláme Českou poštou také na území Slovenské republiky. Cenu stanovujeme individuálně podle destinace a objemu zásilky. Po obdržení objednávky se s vámi spojíme ohledně ceny doručení.