Jak nakupovat v e-shopu

Výběr zboží a objednávka

Zboží si můžete vybrat buď prohlížením jednotlivých kategorií, nebo s využitím vyhledávání v pravé části stránek. Objednávku lze učinit také telefonicky. Nemůžete-li najít to, co potřebujete, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Objednání je ve všech případech závazné. O průběhu vyřízení objednávky budete vyrozuměni informačním kanálem, který si zvolíte (e-mail, SMS). Informace o průběhu objednávky můžete získat také na telefonním čísle +420 723 814 000. E-shop vrtapka-obchod.cz nezaručuje, že objednané zboží je v okamžiku objednání dostupné.


Možnosti platby

Platbu za objednané zboží je možné provést běžným bankovním převodem na náš účet, dobírkou v hotovosti, nebo v hotovosti při osobním převzetí.

 • Bankovním převodem: poplatek 0,- Kč.
  Cenu za objednané zboží uhradíte přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet číslo 7500116001/5500
  (RaiffeisenBank), jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky.
 • Dobírkou: poplatek 36,- Kč.
  Cenu objednávky uhradíte v hotovosti buď doručovateli České pošty, nebo přímo na poště. 

Prodejní doklad (faktura), vám bude vystaven po uhrazení ceny zboží a zaslán v elektronické podobě na uvedenou elektronickou adresu.

Doprava zboží

Zboží zasíláme jako doporučený balík České pošty.

 • Zásilkou České pošty: cena 89,- Kč.
  Zásilka je standardně doručena do tří dnů po odeslání. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 10 dní, poté se vrací k nám.

Objednané zboží vám bude zasláno prostřednictvím České pošty na jméno a adresu uvedené v objednávce. Uvedené ceny platí pouze pro odeslání zásilek v rámci České republiky a při zaslání celé objednávky v jedné zásilce. Při rozdělení objednávky do více zásilek může být celkové poštovné vyšší. Po individuální domluvě lze zboží zaslat také do Slovenské republiky.

 • Osobní odběr: poplatek 0, - Kč
  Zásilku si můžete vyzvednout po předchozí telefonické domluvě v naší provozovně: Morkes s.r.o., Na Zlatnici 23/22, 147 00 Praha 4, mapa
  zde. Osobní odběr je zdarma, platba za zboží musí být provedene předem - a to převodem na účet.

 

Doručení do zahraničí

Zboží po předchozí dohodě zasíláme Českou poštou také na území Slovenské republiky. Cenu stanovujeme individuálně podle destinace a objemu zásilky. Po obdržení objednávky se s vámi spojíme ohledně ceny doručení.

 

Vítejte v našem e-shopu! Potřebujete pomoci nebo poradit?

Nevíte jakou knihu zvolit, nebo se nechcete zdržovat vyplňováním všech detailů objednávky? Kontaktujte nás na telefonu +420 723 814 000.
Pošlete nám jen zprávu, o jaké zboží máte zájem, a my se vám ozveme zpět a vše snadno vyřídíme.